Licytacja komornicza domu: średzki, gm. Krzykosy, Pięczkowo, ul. Wąska

Cena wywoławcza:

156 750 zł

1 423 zł/m²
110 m² 5 pokoi
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-10

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM W PIĘCZKOWIE

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Bernard Gust
Kancelaria Komornicza nr III w Środzie Wielkopolskiej
Ks. Kegla */*
63-000 Środa Wielkopolska

Sygnatura: Km 336/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Bernard Gust Kancelaria Komornicza nr III w Środzie Wielkopolskiej podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego...
Kod publikacji Adradar: AWK17 174 138
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.