Przetarg na dom: Puck, Mestwina
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
1 050 000 zł
2 327 zł/m²
451 m²
Burmistrz Miasta Puck ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości położonej w mieście Puck
_Lp._
_Nieruchomość:_
_numer działki, położenie, opis_
_nieruchomości_
_Powierzchnia działki
w m2_
_użytek_
_Cena wywoławcza_
_w zł netto_
_Wadium_
_w zł i data wniesienia_
_Numer księgi wieczystej_
_Data_
_i godzina przetargu_
_Numer_
_przetargu_
_Przeznaczenie
w MPZP_
1.
dz. nr 5/1 (obr.2 m.4)
ul. Mestwina 3
Nieruchomość zabudowana,
częściowo zadrzewiona
i zakrzewiona, ogrodzona, płaska
305 m2
B
1.050.000 zł
210.000 zł
17.07.2026
GD1W/00144642/0
23.07.2026
8:00
V
przetarg
Tereny śródmiejskiej
zabudowy
mieszkaniowo-usługowej
2.
dz. nr 58 (obr.2 m.4)
ul. Pokoju 9
Nieruchomość zabudowana,
ogrodzona, płaska
239 m2
B
980.000 zł
190.000 zł
17.07.2026
GD1W/00
144641/3
23.07.2026
9:30
V
przetarg
Tereny
śródmiejskiej
zabudowy
mieszkaniowo-usługowej
3.
dz. nr 15/19 (obr.2 m.2)
ul. Pradolinna
Nieruchomość niezabudowana,
nieogrodzona, wolna od zadrzewień i zakrzewień,
przez centralną część nieruchomości
(w kierunku północ-południe)
przebiega napowietrzna
sieć elektroenergetyczna
6712 m2
RIIIa
1.700.000 zł
340.000 zł
17.07.2026
GD2W/000
62946/9
23.07.2026
11:00
III
przetarg
Teren zabudowy
mieszkaniowej wielorodzinnej
4.
dz. nr 15/20 (obr.2 m.2)
ul. Pradolinna
Nieruchomość niezabudowana,
nieogrodzona,
wolna od zadrzewień i zakrzewień
6712 m2
RIIIa
1.900.000 zł
380.000 zł
17.07.2026
GD2W/000
62946/9
23.07.2026
12:30
III
przetarg
Teren zabudowy
mieszkaniowej
wielorodzinnej
5.
dz. nr 15/23 (obr.2 m.2)
pomiędzy ul. Żarnowiecką
i ul. Pradolinną
Nieruchomość niezabudowana,
nachylona w kierunku północnym,
częściowo ogrodzona,
częściowo zakrzewiona i zadrzewiona,
obciążona służebnością przesyłu
9927 m2
RIIIa, RIIIB, PsIV
1.500.000 zł
300.000 zł
17.07.2026
GD2W/000
62946/9
23.07.2026
14:00
III
przetarg
Teren obiektów
produkcyjnych,
składów i magazynów
oraz zabudowy usługowej,
bez ustalania proporcji
pomiędzy funkcjami
6.
dz. nr 24/1
dz. nr 25/1
dz. nr 26
ul. Helska (obr.2 m.2)
Nieruchomość niezabudowana,
częściowo zadrzewiona i zakrzewiona,
nieogrodzona, przez nieruchomość
przebiega sieć kanalizacyjna,
elektroenergetyczna
i telekomunikacyjna
1412 m2
3441 m2
896 m2
ŁIV, W-ŁIV
1.700.000 zł
340.000 zł
17.07.2026
GD1W/00
149751/2
23.07.2026
15:30
II
przetarg
Tereny zabudowy
usługowej,
w tym usług hotelowych
i pensjonatowych
oraz usług biurowych
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Puck, ul. 1-go Maja 13, 84-100 Puck, sala 115, 1 piętro.
Pełna treść ogłoszenia o przetargu została zamieszczona na stronach internetowych: bip.miastopuck.pl i www.miastopuck.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Puck. Bliższych informacji o wyżej wymienionych nieruchomościach można uzyskać w Urzędzie Miasta Puck, ul. 1-go Maja 13 (pok. 101), pod numerem tel. (58) 673-05-22/23/24 lub kierując pytanie na adres poczty elektronicznej nieruchomosci@miastopuck.pl .
Z up. Burmistrza Miasta
Piotr Ciskowski
Z-ca Burmistrza
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
domu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.