Licytacja komornicza domu: kępiński, gm. Perzów, Słupia pod Bralinem
Cena wywoławcza:
238 050 zł
2 560 zł/m²
93 m²
3 pokoje
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-06-10
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Kępnie Łukasz Sójka
Kancelaria Komornicza nr II w Kępnie
ul. Rynek 3
63-600 Kępno
Sygnatura: Km 197/25
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kępnie Łukasz Sójka Kancelaria Komornicza nr II w Kępnie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 10.06.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja...
Kod publikacji Adradar: AWK17 244 031
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: