Licytacja komornicza domu: Stasi Las, gm. Serock, legionowski, Długa
Cena wywoławcza:
995 755,33 zł
4 738 zł/m²
210 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-09-16
NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek
Kancelaria Komornicza nr VI w Legionowie
Norwida ***/***
05-120 Legionowo
Sygnatury: Km 1776/24, KM 1776/24
**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**
**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek Kancelaria Komornicza nr VI w Legionowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 16.09.2026 r. o godzinie 12:00,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 722 951
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Aukcja
to doskonała okazja do nabycia
domu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.