Licytacja komornicza domu: Stasi Las, gm. Serock, legionowski, Długa


Cena wywoławcza:

669 225 zł

3 113 zł/m²
215 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-10-21

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Magdalena Kalicka-Rutkowska

Kancelaria Komornicza nr VII w Legionowie

Warszawska ***/**

05-120 Legionowo

Sygnatury: Km 4948/24, Km 4948/24; Km 1031/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Magdalena Kalicka-Rutkowska Kancelaria Komornicza nr VII w Legionowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego...
Kod publikacji Adradar: AWK17 769 216
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.