Licytacja komornicza domu: gdański, gm. Pruszcz Gdański, Straszyn, Jacka Malczewskiego

Cena wywoławcza:

600 726,67 zł

7 152 zł/m²
84 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

NIERUCHOMOŚĆ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski

Kancelaria Komornicza nr XIV w Pruszczu Gdańskim

Wita Stwosza **/lok. S6

83-000 Pruszcz Gdański

Sygnatury: GKm 64/24, Gkm 115/24

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**

**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski Kancelaria Komornicza nr XIV w Pruszczu Gdańskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 266 061
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.