Przetarg na dom: Szczecin

Cena wywoławcza:

325 000 zł

4 276 zł/m²
76 m²
Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Szczecińskie TBS ogłosiło przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 432 m² w dzielnicy Prawobrzeże w Szczecinie: ul. Gwiaździsta 2A. Dla terenu przedmiotowej nieruchomości nie ma opracowanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o kubaturze 117 m 2, którego powierzchnia użytkowa wynosi 76 m2. Budynek zgodnie z protokołem kontroli okresowej rocznej nie spełnia warunków technicznych i nie nadaje się do eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem. Budynek wyłączony jest z eksploatacji. Zalecany jest remont kapitalny budynku lub rozbiórka...
Kod publikacji Adradar: AWK17 122 230
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.