Przetarg na dom: Załuski, gm. Załuski, płoński


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 227 zł/m²
163 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-07-22

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert pisemnych na kupno zabudowanej nieruchomości, stanowiącej działkę nr **, o pow. 0,5 ha, położonej w miejscowości Załuski, gmina Załuski w powiecie płońskim, w województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy w Płońsku, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr*********

O wyborze oferty będzie decydowała najwyższa zaproponowana cena, przy czym nie może być mniejsza niż kwota 200.000,00 zł (dwieście tysięcy). Warunkiem przyjęcia oferty jest wpłacenie wadium w kwocie 10.000,00 zł na konto masy upadłości nr 15 1020 1097 0000 7202 0292 6889. Wpłata kwoty wadium musi zostać odnotowana na ww. koncie przed dniem otwarcia ofert.

Pisemną ofertę kupna zawierającą dokładne dane oferenta, w tym nazwy, adresu, telefonu, adresu mailowego i proponowanej ceny oraz dowodu wpłaty wadium, należy przesyłać w zamkniętej kopercie lub składać osobiście w Kancelarii Syndyka przy ul. A1. 1 Maja 4 lok. 27, 62-510 Konin (czynne w godz. 9.00-14.00), w terminie do 22.07.2026 r., do godz. 12.00. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi 22.07.2026 r. o godz. 12.10.

Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania sprzedaży bez podania przyczyny. Informacje o przedmiocie i warunkach sprzedaży oraz regulamin sprzedaży można uzyskać w Kancelarii Syndyka lub telefonicznie – 63 243 88 51 lub 609 479 686  lub e-mailowo: dudziaksyndyk@gmail.com
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.