Przetarg na działkę: wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²
700 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY

ogłasza I publiczny ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż
niezabudowanej nieruchomości nierolnej z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wymienionych w wykazie,
podanym do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń
właściwych miejscowo: Urzędu Gminy, Izby Rolniczej, Oddziału Terenowego KOWR w Bydgoszczy,
SZ w Łysomicach, oraz na stronie internetowej KOWR: www.kowr.gov.pl w dniu 09-04-2026 r.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana nierolna położone w województwie KujawskoPomorskim, powiat wąbrzeski, gmina Ryńsk, obręb Łabędź, miejscowość...
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 277
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.