Przetarg na działkę: poznański, gm. Kleszczewo, Śródka

Cena wywoławcza:

458 000 zł

235 zł/m²
1 951 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Kleszczewo, obręb Śródka, nr działki: 42/11 o pow. ewid. 0,1951. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1951 w tym w użytkach rolnych (0,1951 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr T.III-K.37. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 172 867
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.