Przetarg na działkę: Świebodzin
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
110 000 zł
179 zł/m²
613 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miejski w Świebodzinie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-03
BURMISTRZ ŚWIEBODZINA
ogłasza
I pisemne przetargi nieograniczone na sprzedaż gminnej
nieruchomość gruntowej położonej w 3 obrębie Świebodzina
1. Przedmiotem sprzedaży w drodze pisemnego przetargu nieograniczonego jest nieruchomość gruntowa, oznaczona
ewidencyjnie działka
1163 o pow. 0,0613 ha,
położona w jednostce
ewidencyjnej: Świebodzin - miasto, obręb ewidencyjny: 3 przy ul. Szmaragdowej, Szafirowej oraz Sadowej, dla której Sąd
Rejonowy w Świebodzinie prowadzi księgę wieczystą Nr ZG1S/00052346/5 bez jakichkolwiek obciążeń i zadłużeń.
W ewidencji gruntów i budynków Starostwa Powiatowego w Świebodzinie nieruchomość sklasyfikowana jest jako grunty
orne (R).
Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie peryferyjnej miasta Świebodzin przeznaczonej pod zabudowę, na terenie który
wyznaczają ulice: od północy ul. Słowiańska, od wschodu ul. Sulechowska, od południa ul. Sadowa, od zachodu
Gronowa. Teren cechuje niski stopień zurbanizowania, są to w przeważającej części grunty niezabudowane a przeznaczone
pod zabudowę. Od strony zachodniej tj. od ul. Gronowej, ta część terenu przeznaczona jest i już zabudowana i użytkowana
jako tereny produkcyjno-usługowo-magazynowe. Po drugiej stronie ul. Gronowej położone są tereny zabudowy Galerii
HOSSO. Po przeciwnej stronie pasa drogowego ul. Słowiańskiej znajduje się w pełni zagospodarowane osiedle domów