Przetarg na działkę: mławski, gm. Wiśniewo, Żurominek
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
41 000 zł
5,11 zł/m²
8 020 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-04-09
Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat mławski, gmina Wiśniewo, obręb Żurominek, nr działki: 548/2 o pow. ewid. 0,8020. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8020 w tym w użytkach rolnych (0,8020 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1M/00052290/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK16 976 714
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: