Licytacja komornicza działki: przysuski, gm. Rusinów, Bąków
Cena wywoławcza:
5 100 zł
2,22 zł/m²
2 300 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-06-12
DZIAŁKA ROLNA O NUMERZE ***, 0,23HA, BĄKÓW GM. RUSINÓW
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński
Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze
Krakowska ***/I p.
26-400 Przysucha
Sygnatura: Km 547/23
OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 454
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: