Przetarg na działkę: Będargowo, gm. Kołbaskowo, policki


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

110 100 zł

177 zł/m²
621 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-07-21

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Kołbaskowo powiat policki, pochodzącej z byłego KPGO w Szczecinie.
Przedmiotem sprzedaży aż będzie nieruchomość nierolna, zabudowana, określona w wykazie z dnia
06.05.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.W.44.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 86/6
z obrębu Będargowo, okręg podatkowy I o powierzchni ogólnej 0,0621 ha, tj. 0,0621 ha użytków rolnych.
Dla nieruchomości
SZ2S/00039884/1.
prowadzona jest księga wieczysta w Sądzie Rejonowym w Policach o numerze
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne:0,0621 ha, (w tym kl: IIIa- 0,0621 ha)
oraz budynki i budowle, a także urządzenia trwale z nimi związane:
- drogi i place nr inwentarzowy: 2023051151
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 110 100,00 zł (słownie: sto dziesięć tysięcy sto 00/100 złotych),
w tym podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami w dacie zawarcia umowy sprzedaży. Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
Minimalne postąpienie: 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 22 000,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa tysiące 00/100 złotych)
Opis nieruchomości: Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 11 km od Szczecina. Bezpośrednie sąsiedztwo działki
stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty gospodarcze, usługowe- warsztat oraz magazynowe. Na dzień wizji lokalnej działka posiada charakter drogi wewnętrznej, wykonanej z betonu i asfaltu oraz płyt ażurowych- środki trwałe: „drogi i place" nr 2023051151. Przedmiotowe środki trwałe są w pełni zamortyzowane
i nie przedstawiają wartości użytkowej. Na nieruchomości znajduje się sieć wodociągowa, kanalizacyjna i oenergetyczna z napowietrzną linią. W sąsiedztwie sieć gazowa i telekomunikacyjna. i Dojazd z drogi asfaltowej
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.