Przetarg na działkę: opolski, gm. Józefów nad Wisłą, Basonia

Cena wywoławcza:

650 zł

2,07 zł/m²
314 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-15

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt:LU1S/GUp-s/651/2025 )  oferuje do sprzedaży w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty: nieruchomość gruntową działka nr **stanowiąca las o powierzchni 0,0314 ha położona w: obręb 001 Basonia, gmina Józefów nad Wisłą , powiat opolski  ( ******************* ) – za cenę nie niższą niż 650  zł ( sześćset pięćdziesiąt złotych )

Oferty zakupu należy kierować  na adres: Biuro syndyka ul. Rapackiego 12/4, 20-150 Lublin  w terminie do dnia 15 maja  _2026 r.(liczy się data dotarcia oferty do biura syndyka ) do godziny 14.00_

Szczegółowe...
Kod publikacji Adradar: AWK17 180 449
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.