Licytacja komornicza działki: Bełżyce

Cena wywoławcza:

14 250 zł

4,00 zł/m²
3 565 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-22

DZ. NR EWID. **** BEŁŻYCE ROLNE, GM. BEŁŻYCE

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska

Kancelaria Komornicza nr I w Opolu Lubelskim

ul. Lubelska **/**

24-300 Opole Lubelskie

Sygnatura: Km 919/24

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska Kancelaria Komornicza nr I w Opolu Lubelskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 22.05.2026 r. o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 218 615
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.