Licytacja komornicza działki: Biłgoraj, Sokołowskiego

Cena wywoławcza:

23 550 zł

8,44 zł/m²
2 791 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-27

DZIAŁKA OZNACZONA NUMEREM ** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI BIŁGORAJ O POWIERZCHNI 0,2791 HA.

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju Grzegorz Czubiński

Kancelaria Komornicza nr I w Biłgoraju

Plac Wolności **

23-400 Biłgoraj

Sygnatura: Km 73/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju Grzegorz Czubiński Kancelaria Komornicza nr I w Biłgoraju podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 206 182
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.