Przetarg na działkę: wrzesiński, gm. Września, Białężyce

Cena wywoławcza:

4 000 zł

17,54 zł/m²
228 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Września, obręb Białężyce, nr działki: 38/14 o pow. ewid. 0,0228. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0228 w tym w użytkach rolnych (0,0228 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1F/00003097/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 172 894
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.