Przetarg na działkę: lipski, gm. Chotcza, Białobrzegi

Cena wywoławcza:

106 200 zł

32,18 zł/m²
3 300 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-28

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Chotcza, obręb Białobrzegi, nr działki: 415/1 o pow. ewid. 0,3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3300 w tym w użytkach rolnych (0,3300 o symbolu S). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1L/00033507/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 909
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.