Przetarg na działkę: Białogard

Cena wywoławcza:

114 025 zł

77,10 zł/m²
1 479 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

BURMISTRZ BIAŁOGARDU

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia

o I przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie nieruchomości

stanowiących niezabudowane i niezagospodarowane działki gruntu w obrębie 0019 miasta Białogard, położone w Białogardzie przy ulicy Gdyńskiej, wpisane w księdze wieczystej nr KO1B/00052569/0:

Lp.
Nr działki
Powierzchnia w m2
Cena wywoławcza
Termin i miejsce przetargu
Wysokość wadium

1.

330/2

1479

114 025,92 zł

26.05.2026 r. godz. 8.00
UM w Białogardzie, pokój 106

17...
Kod publikacji Adradar: AWK17 193 626
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.