Przetarg na działkę: gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

Cena wywoławcza:

29 550 zł

9,30 zł/m²
3 179 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-20

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Bieczyno, dz.nr 42/3,42/4,pow.0,3179 ha.

Szczegóły w pliku
Kod publikacji Adradar: AWK17 202 052
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.