Przetarg na działkę: łódzki wschodni, gm. Koluszki, Borowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

166 000 zł

140 zł/m²
1 183 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Koluszkach
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-20

Burmistrz Koluszek

ogłasza:

pierwszy przetarg ustny
nieograniczony (licytację) na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości, położonej
w miejscowości Borowa, obręb Borowo I, stanowiącej własność Gminy Koluszki

Miejscowość

Borowa, obręb
Borowo I

Oznaczenie nieruchomości

Działka
nr 278/71

Powierzchnia nieruchomości

0,1183 ha

Opis nieruchomości

Nieruchomość w kształcie prostokąta, niezabudowana, nieuzbrojona
i niezagospodarowana, położona   przy ul. Dojazdowej
i Równej. Nieruchomość silnie zadarniona  i porośnięta drzewostanem. 
W drodze energia elektryczna i wodociąg.

Przeznaczenie nieruchomości
i sposób zagospodarowania

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obręb
Borowo I w gminie Koluszki, uchwalonym przez Radę Miejską w Koluszkach           w dniu 7 czerwca 2017 r.

Uchwałą Nr XXXIII/90/2017 (Dz. Urz. Woj. Łódz. z 2017 r. poz. 3008), przedmiotowa nieruchomość znajduje się w jednostce urbanistycznej
15 MNL – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działkach leśnych.
Nieruchomość w ewidencji gruntów określona jako użytek – RIVb.            

Cena wywoławcza brutto
(z podatkiem VAT)

166 000,00 zł brutto

Wadium
16 600,00 zł

Dla przedmiotowej nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Brzezinach, w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta w nr LD1B/00024711/4.

Przetarg na ww. nieruchomość odbędzie się w dniu 20 marca 2026 r. o godz. 1000  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koluszkach, ul. 11 Listopada 65, w sali nr 112.                      

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w kasie Urzędu Miejskiego w Koluszkach, w podanej wysokości nie później niż do godz. 1200  16 marca 2026 r. lub na konto Gminy Koluszki nr 92 1020 3352 0000 1102 0240 6890 PKO Bank Polski S. A. o/Koluszki, najpóźniej do dnia 16 marca 2026 r. (włącznie).

Dowód wpłaty wadium musi dokładnie określać położenie i numer ewidencyjny działki.

Kod publikacji Adradar: AWK16 887 791
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.