Przetarg na działkę: Borowe, gm. Mogielnica, grójecki


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

14 593 zł

2,56 zł/m²
5 700 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-07-21

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. RA1R/GUp-s/188/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Borowe, gmina Mogielnica, powiat grójecki, województwo mazowieckie, składającej się z działek:
• działka o nr. **, pow. 4.100 m2, za kwotę 10.209,00 zł (dziesięć tysięcy dwieście dziewięć złotych 00/100) stanowiącą 50% wartości oszacowania;
• działka o nr. **, pow. 1.600 m2, za kwotę 4.384,00 zł (cztery tysiące trzysta osiemdziesiąt cztery złote 00/100) stanowiącą 50% wartości oszacowania.
Dla przedmiotowych nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr *******************.
Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach sprzedaży dostępne w Biurze Syndyka Marka Nowaka przy ul. J. Kilińskiego 89a, 22-400 Zamość, tel.: 884 - pokaż numer telefonu - , e-mail: sekretariat[małpa]nowak-kancelaria.pl oraz na stronie www.doradca.nowak-kancelaria.pl.
Kupujący nabywa nieruchomość w stanie wolnym od obciążeń i nie odpowiada za zobowiązania podatkowe upadłego (art. 313 Prawa upadłościowego).
Termin składania ofert: 21 lipca 2026 r.
Termin otwarcia ofert: 24 lipca 2026 r. o godzinie 12.00 w Biurze Syndyka Marka Nowaka w Zamościu przy ul. Kilińskiego 89a.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.