Przetarg na działkę: Brodnica, Polna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

107 625 zł

117 zł/m²
921 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brodnicy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-27

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

Burmistrz Brodnicy

ul. Kamionka 23

ogłasza:

 

III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych przy ul. Polnej w Brodnicy, zapisanych w księdze wieczystej nr TO1B/00007023/9, jak niżej:

* działka nr 51/8 o pow.0,0921 ha,

cena wywoławcza – 87.500,00 zł + podatek VAT 23 % - 20.125,00 zł tj. łącznie 107.625,00 zł,

wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej tj. w kwocie 10.762,50 zł;

* działka nr 51/9 o pow.0,0916 ha,

cena wywoławcza – 87.000,00 zł + podatek VAT 23 % - 20.010,00 zł tj. łącznie  107.010,00 zł,

 wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej tj. w kwocie 10.701,00 zł.

 

          Nieruchomości położone są na osiedlu o zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej, na obrzeżach miasta. Częściowo porośnięte samosiejkami. Dojazd do ul. Polnej o nawierzchni asfaltowej przez działkę nr 51/14, stanowiącą drogę wewnętrzną. Przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Przetarg odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r. o godz.1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brodnicy, pokój 117.

Termin wpłaty wadium – 24 marca 2026 r. w Banku Spółdzielczym w Brodnicy nr 32 9484 1150 2200 0031 9186 0009.

Burmistrz Brodnicy zastrzega sobie prawo   odwołania przetargu z uzasadnionych przyczyn, o czym niezwłocznie poinformuje w formie właściwej dla ogłoszenia przetargu.

          Szczegółowe informacje na temat przedmiotu oraz warunków przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brodnicy Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji, pokój 117, tel. (56) 4930605  lub 4930317.

 

                                                                                         BURMISTRZ

                                                                                      Jarosław Radacz

Kod publikacji Adradar: AWK16 872 803
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.