Licytacja komornicza działki: Budzyń, gm. Chodel, opolski


Cena wywoławcza:

6 656,25 zł

0,85 zł/m²
7 800 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-23

DZ. NR EWID. ***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska

Kancelaria Komornicza nr I w Opolu Lubelskim

ul. Lubelska */*

24-300 Opole Lubelskie

Sygnatury: Km 531/25, Km. 531/25

**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska Kancelaria Komornicza nr I w Opolu Lubelskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 23.09.2026 r. o godz. 08:40 w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 794 364
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.