Przetarg na działkę: Bydgoszcz, ks. Augusta Szamarzewskiego

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

340 000 zł

174 zł/m²
1 955 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-09

Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości  gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność  Miasta  Bydgoszczy

Położenie
ul. ks. Augusta Szamarzewskiego,
 obr.0009 , KW nr  BY1B/00027516/2
  poz. mapy: nr 1

dz.
nr
9/6

pow.
/ha/
0,1955

Cena *
wywoławcza
340.000,-zł

wadium
42.000,-zł

opis  nieruchomości i  sposób  jej zagospodarowania

Nieruchomości 
położone   w  Bydgoszczy 
przy  ul. ks. Augusta Szamarzewskiego,
obr.0009,  składające się  z 
działek  oznaczonych  w 
ewidencji   gruntów  nr : 9/6 ; 
9/5  i 9/25, obr.0009 , stanowiące
własność  Miasta  Bydgoszczy 
przeznaczone zostały do sprzedaży w 
drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Ww nieruchomości  położone są w granicach obowiązywania
miejscowego planu zagospodarowania 
przestrzennego „Piaski - Dolny Taras” 
w  Bydgoszczy, zatwierdzonego
Uchwałą Nr LIV/826/09 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 28  października  2009r. 
i opublikowanego w Dz.Urz. Woj. Kuj.-Pom. Nr 44,poz.451, z dnia 3
marca  2010r. i znajdują się w ustaleniu „34 MN-Y”: teren
zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 
uzupełniająco – usługi nieuciążliwe.

Obsługa  komunikacyjna ww. działek została zaplanowana  z  ulic przyległych ozn. symbolami: 33KD-D-Y i  35KD-D-Y.    

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy w 2023 roku przeprowadziły montaż sieci wodno-kanalizacyjnej  w części ww. dróg, położonych poza strefą ochrony archeologicznej „W” . Działki będące przedmiotem   sprzedaży znajdują się na terenie  zaliczonym do terenów o  szczególnych  warunkach gruntowo- wodnych,  oznaczonych symbolem  „ - Y ” dla których   obowiązują ustalenia określone w  § 33  ust. 3  tego  planu, ale  nie  podlegają  ograniczeniom w zabudowie z tytułu zagrożeń  ruchami  masowymi  i  z  tego  tytułu  brak  jakichkolwiek  ograniczeń zabudowy.