Przetarg na działkę: Bydgoszcz, Rajska
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
260 000 zł
254 zł/m²
1 024 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Bydgoszczy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-14
PREZYDENT MIASTA BYDGOSZCZY
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Bydgoszczy:
Położenie nieruchomości
ulica Rajska
obr. 351
Oznaczenie nieruchomości
według KW
BY1B/00001610/3
Nr
dz.
8/5
Pow.
dz.
/m2/
1024
Opis nieruchomości, jej przeznaczenie
i sposób zagospodarowania
Teren objęty m. pl. z. p. „Smukała-Elektrownia Wodna”- wchodzi w skład zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 5.MN. Dla przedmiotowego terenu obowiązują ustalenia określone w § 21 powołanego planu.
Z uwagi na przebiegającą przez dz. nr 8/5 energetyczną linię napowietrzną 0,4kV i oświetleniową, nowonabywca zobowiązany będzie do jej przebudowy na własny koszt w przypadku kolizji z planowaną zabudową. Obsługę komunikacyjną zaplanowano z ul.Rajskiej (33.KDX), budowa zjazdu na teren posesji, w uzgodnieniu z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, leży po stronie nabywcy.
Cena wywoławcza nieruchomości
(netto)
260 000,- zł*
Wadium
33.000,-zł
* Cena wywoławcza nieruchomości nie obejmuje należności podatkowych, które wprowadziła z dniem 1 maja 2004r. ustawa z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U z 2025r. poz. 775). Do wylicytowanej ceny zgodnie z art. 41 ust.1 ww. ustawy zostanie doliczony obowiązujący na dzień sprzedaży podatek VAT.
Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2, w sali Łochowskiego, w dniu 14.07.2026. r., o godz. 1000.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce (PLN)
w podanej wyżej wysokości do dnia
07.07.2026 r., przy czym
momentem spełnienia świadczenia jest dzień uznania środków
pieniężnych na rachunku bankowym Miasta Bydgoszczy
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.