Przetarg na działkę: Chorzele

Cena wywoławcza:

135 832 zł

11,49 zł/m²
11 822 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-18

Syndyk, sprzeda z wolnej ręki: prawo własności do nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr *******z obrębu 0004 Bagienice Wielkie, gmina Chorzele, w powiecie przasnyskim. Dla szacowanej nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW *******************.

Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 135 832 zł (słownie złotych polskich: sto trzydzieści pięć tysięcy osiemset trzydzieści dwa i 00/100).

Oferta - pod rygorem jej odrzucenia - powinna spełniać warunki określone w Regulaminie postępowania dostępnym na stronie www. kancelariawroblewska.pl oraz kancelarii...
Kod publikacji Adradar: AWK17 195 134
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.