Przetarg na działkę: Chrzanów

Cena wywoławcza:

4 300 zł

3,22 zł/m²
1 334 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-15

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca własność ******************* nieprowadzącej działalności gospodarczej w upadłości położonej w m. Płaza nieruchomość gruntowa, składająca się z działki ewidencyjnej o nr **/2, obr. 0003, o pow. 0,1334 ha, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *******************;

Sprzedaż oznaczonej nieruchomości może nastąpić za cenę nie niższą niż 4 300,00 zł (słownie złotych: cztery tysiące trzysta 00/100).

Podana powyżej cena jest ceną brutto. Dłużnik nie jest podatnikiem podatku...
Kod publikacji Adradar: AWK17 250 382
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.