Przetarg na działkę: włocławski, gm. Izbica Kujawska, Ciepliny

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

22 400 zł

5,74 zł/m²
3 900 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-04-22

Ogłoszenie nieruchomości rolnej przeznaczonej do sprzedaży oznaczonej nr działki 113/4 o pow. 0,3900 ha. Przetarg odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 09.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 066 018
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.