Przetarg na działkę: chojnicki, gm. Brusy, Czapiewice

Cena wywoławcza:

75 000 zł

64,77 zł/m²
1 158 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Brusy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrz Brus

ogłasza IV ustny przetarg nieograniczony

 

Burmistrz Brus ogłasza IV ustny przetarg na sprzedaż nieruchomości położonych w gminie Brusy, w których skład wchodzą:

* niezabudowana działka nr 115/1 o powierzchni 1158 m2 objęta decyzją o warunkach zabudowy, mieszcząca się w Czapiewicach za cenę minimalną wynoszącą 75.000,00 zł netto, podlegającą podatkowi od towarów i usług,
* niezabudowana działka nr 115/2 o powierzchni 1133 m2 objęta decyzją o warunkach zabudowy, mieszcząca się w Czapiewicach za cenę minimalną wynoszącą 75.000,00...
Kod publikacji Adradar: AWK17 139 815
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.