Przetarg na działkę: mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
48 282 zł
47,34 zł/m²
1 020 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy Dąbrowa, pow. mogileński, woj. kujawsko-pomorskie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-27
Wójt Gminy Dąbrowa
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Dąbrowa, oznaczonej geodezyjnie jako działki:
Obreb
geodezyjny
Dąbrowa
Numer
działki
388/15
Pow.
w ha
0,1020
Numer
księgi wieczystej
BY1M/00029490/8
Opis nieruchomości, jej przeznaczenie
i sposób zagospodarowania
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości
Dąbrowa, w strefie ulic Pałuckiej, Dworcowej, Szkolnej, w terenie
zurbanizowanym o zabudowie mieszkalnej jednorodzinnej,
gospodarczej, zabudowie usługowo-handlowo-produkcyjnej. Teren
nieruchomości posiada nawierzchnię płaską z miejscowymi
nierównościami, zagłębieniami i nachyleniami o nawierzchni gruntowo-
trawiastej z miejscowym drzewostanem i krzewami. Oznaczenie gruntu
zgodnie z zapisem ewidencyjnym odnoszącym się do klasyfikacji użytków
gruntowych stanowi grunty orne R IVa.
Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania
przestrzennego, zgodnie z zapisami miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego
· działki nr : 388/15, 388/16, 388/17, 388/18, oznaczone są
symbolem 3MN - teren na cel zabudowy mieszkaniowej
jednorodzinnej,
Cena
wywoławcza w
zł (netto)
48.282,00
Wysokość
wadium
(w zł)
4 800,00
Przetarg odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2025 roku od godz. 900 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie.