Przetarg na działkę: poznański, gm. Murowana Goślina, Długa Goślina

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

220 920 zł

44,10 zł/m²
5 009 m²
Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Poznaniu
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-25

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 marca 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu w Zespole Jednostek Skarbowych w Poznaniu, ul. Dolna Wilda 80, sala nr 060 odbędzie się druga licytacja nieruchomości tj. nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, którą stanowi działka ew. nr ***o powierzchni 0,5009 HA, położona w miejscowości Długa Goślina, gm. Murowana Goślina, powiat poznański, woj. wielkopolskie, dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *******************.

Cena oszacowania wynosi brutto: 315.600,00 zł

Kwota wywołania: 220.920,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia do licytacji jest złożenie wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania tj. 31.560,00 zł na rachunek bankowy Organu egzekucyjnego.

Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług.

Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Operat szacunkowy i obwieszczenie o licytacji opublikowany jest na stronie Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu>Urzędy Skarbowe>Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu>Ogłoszenia>Obwieszczenia o licytacjach.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Pierwszym Dziale Egzekucji Administracyjnej:

telefonicznie – pod numerem telefonu:

6*1*6*5*7*8*1*2*0
Kod publikacji Adradar: AWK16 971 593
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.