Przetarg na działkę: myśliborski, gm. Dębno, Dargomyśl

Cena wywoławcza:

116 013 zł

23,20 zł/m²
5 000 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-22

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski,gmina Dębno,obr.Dargomyśl, dz.nr 224/2,pow.0,5000 ha.

Szczegóły w pliku
Kod publikacji Adradar: AWK17 215 882
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.