Przetarg na działkę: radomszczański, gm. Dobryszyce, Dobryszyce, Borowa Janów
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
32 000 zł
29,09 zł/m²
1 100 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-03-24
Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat radomszczański, gmina Dobryszyce, obręb Borowa-Janów, nr działki: 172 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 w tym w użytkach rolnych (0.1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1R/00086136/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK16 899 870
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: