Przetarg na działkę: olsztyński, gm. Stawiguda, Dorotowo

Cena wywoławcza:

257 000 zł

77,88 zł/m²
3 300 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-13

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Stawiguda, obręb Dorotowo działka nr: 300/13 o pow. ewid. 0.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2300 ha; RVI/R - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1O/00048371/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 115 609
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.