Przetarg na działkę: warszawski zachodni, gm. Łomianki, Dziekanów Leśny

Cena wywoławcza:

230 000 zł

30,26 zł/m²
7 600 m²
Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PIERWSZYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

na podstawie art. 76 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Polskiej Akademii Nauk
(t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 168)
informuje,

że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki przy placu Defilad 1, na stronie internetowej Akademii Adres www ukryty oraz Biuletynie Informacji Publicznej zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie
o organizowanym pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż:

prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 193 191
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.