Przetarg na działkę: Frygnowo, gm. Grunwald, ostródzki
Cena wywoławcza:
63 000 zł
16,38 zł/m²
3 846 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy Grunwald
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Gminy Grunwald
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-04
WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM
Wójt Gminy Grunwald ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 181/10 o powierzchni 0,3846 ha, położonej
w obrębie Frygnowo, dla której Sąd Rejonowy w Ostródzie prowadzi księgę wieczystą EL10/00010995/7.
Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Grunwald uchwalonym Uchwałą LXV/486/2023 Rady Gminy Grunwald w dniu 31.08.2023 r.
w obrębie geodezyjnym Frygnowo działka 181/10, wskazana została jako teren wielofunkcyjny ośrodek obsługi gminy.
Cena...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.