Przetarg na działkę: łódzki wschodni, gm. Koluszki, Gałków Mały

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

70 000 zł

99,01 zł/m²
707 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Koluszkach
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-20

Burmistrz Koluszek

ogłasza:

pierwszy przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości, położonej w miejscowości Gałków Mały, obręb Gałków Mały, stanowiącej własność Gminy Koluszki.

Miejscowość

Gałków Mały, obręb

Gałków Mały

Oznaczenie nieruchomości

Działka

nr 310/6

Powierzchnia nieruchomości

0,0707 ha

Opis nieruchomości

Nieruchomość niezabudowana w kształcie prostokąta. Teren płaski silnie zadarniony, podmokły, porośnięty pojedynczymi drzewami

z samosiewu, brak większych trudności

w zagospodarowaniu.
Nieruchomość nie posiada wprowadzonych przyłączy infrastruktury technicznej.
Posiada dostęp do drogi
Przeznaczenie nieruchomości
i sposób zagospodarowania

Obecnie nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego

na ten teren.

Zgodnie z uchwaloną przez Radę Miejską w Koluszkach w dniu

22 stycznia 2024 r. zmianą Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania  przestrzennego gminy Koluszki (Uchwałą

Nr LXIX/15/2024), przedmiotowa nieruchomość położona jest

w terenach  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, letniskowej
i usług (MNL).  Nieruchomość w ewidencji
gruntów określona jako użytek– Ps V  i Ls
V. 

Cena wywoławcza brutto

70 000,00
zł brutto

Wadium
7 000,00

Dla przedmiotowej nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Brzezinach, w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta                                       Kw nr LD1B/00025978/0.