Przetarg na działkę: lipski, gm. Chotcza, Gniazdków

Cena wywoławcza:

8 500 zł

4,72 zł/m²
1 800 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-28

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Chotcza, obręb Gniazdków, nr działki: 505 o pow. ewid. 0,1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1800 w tym w użytkach rolnych (0,1700 o symbolu Ł, 0,0100 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1L/00030205/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 917
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.