Przetarg na działkę: Gorlice

Cena wywoławcza:

56 000 zł

63,64 zł/m²
880 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-18

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową złożoną z działki o numerze ewidencyjnym **/**w obrębie 0004 Zagórzany-Kobylanka, powiecie gorlickim, Gminie Gorlice, objętej księgą wieczystą numer *******************

za cenę nie niższą niż 56 000,- zł.

Cena wywołania stanowi cenę netto i nie obejmuje danin publicznoprawnych ani kosztów związanych ze sprzedażą. Sprzedaż dokonywana jest w postępowaniu upadłościowym i wywołuje skutki sprzedaży egzekucyjnej.

Pisemne oferty w języku polskim należy złożyć w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 038 889
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.