Przetarg na działkę: Inowrocław, Solankowa

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

610 zł/m²
1 804 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Inowrocławia
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

PREZYDENT MIASTA INOWROCŁAWIA
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości położonych w Inowrocławiu przy ul. Solankowej 24
1. Oznaczenie nieruchomości wg księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości: następujące
nieruchomości stanowiące własność Miasta Inowrocławia o łącznej powierzchni
0,1804 ha:
1) położona w Inowrocławiu przy ul. Solankowej 24, oznaczona geodezyjnie w obrębie
ewidencyjnym 0086 jako działki: nr 15/5 o pow. 0,1156 ha (użytek: Bi - inne tereny
zabudowane) i nr 15/7 o pow. 0,0172 ha (użytek: Bp - zurbanizowane tereny
niezabudowane lub w trakcie zabudowy), zapisana w księdze...
Kod publikacji Adradar: AWK17 028 532
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.