Przetarg na działkę: gnieźnieński, gm. Witkowo, Kołaczkowo

Cena wywoławcza:

791 000 zł

57,74 zł/m²
13 700 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat gnieźnieński, gmina Witkowo, obręb Kołaczkowo, nr działki: 18/3 o pow. ewid. 1,3700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,3700 w tym w użytkach rolnych (1,3700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00019312/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 172 863
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.