Przetarg na działkę: bialski, gm. Terespol, Kobylany

Cena wywoławcza:

240 000 zł

64,02 zł/m²
3 749 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Terespol
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

Wójt Gminy Terespol
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości, stanowiących własność Gminy Terespol
Przedmiotem sprzedaży są następujące nieruchomości:

Nr działki/
Obrębu/ powierzchnia (ha)

224/2

0003/

0,3749 ha

Położenie/
i opis nieruchomości

Kobylany/

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona
wzdłuż drogi krajowej nr 2, kształt regularny przypominający trapez, posiada
dostęp do drogi publicznej utwardzonej (DK2) poprzez drogę wewnętrzną
(gruntową) na działce nr 858 stanowiącą własność Gminy...
Kod publikacji Adradar: AWK17 107 614
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.