Licytacja komornicza działki: słupecki, gm. Ostrowite, Kosewo

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

74 342,25 zł

96,42 zł/m²
771 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-07

DZIAŁKA NR ***/*** WRAZ Z UDZIAŁEM W DRODZE DOJAZDOWEJ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Słupcy Katarzyna Zielińska-Krukowska

Kancelaria Komornicza nr III w Słupcy

Traugutta **

62-400 Słupca

Sygnatura: Km 290/25

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupcy Katarzyna Zielińska-Krukowska Kancelaria Komornicza nr III w Słupcy podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 07.05.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

**DZIAŁKA NR ***/*** WRAZ Z UDZIAŁEM W DRODZE DOJAZDOWEJ**

działka gruntu o nr ewid ***/*** o pow. 0,0771 ha przeznaczona pod zabudowę rekreacji indywidualnej wraz z udziałem w drodze dojazdowej oznaczonej nr KW ************** (działka nr ***/***)

**Adres nieruchomości**
działka nr ***/***, 62-402 Kosewo, poczta Kosewo

**Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości**
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe

**Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja**
księga wieczysta (NKW) o numerze **************, Sąd Rejonowy w Słupcy IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Słupcy

**Cena wywołania**
74 342,25 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

**Najniższe postąpienie**
744,00 zł

**Suma oszacowania**
99 123,00 zł

**Wysokość rękojmi**
9 912,30 zł

**Złożenie rękojmi do**
05.05.2026 r. 23:59

**Termin licytacji**
07.05.2026 r. 12:00 - 14.05.2026 r. 12:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: Banku PKO BP SA 97 1020 2212 0000 5102 0364 2139 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przed licytacją, w godzinach od 08:00 do 15:00. Miejsce oględzin: pod adresem działka nr ***/***, 62-402 Kosewo, poczta Kosewo.

W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem licytacje.komornik.pl oraz przystąpienie do przetargu na 2 dni robocze przed rozpoczęciem.

Rękojmię należy złożyć najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru pesel, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.