Przetarg na działkę: Koszalin

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

2 248 000 zł

320 zł/m²
7 023 m²
Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin
Położenie nieruchomości
[ulica]
pomiędzy ulicami:
Duńską i Belgijską

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00055583/4
2. a) 326101_1.0013.181
b) 0013
c) 181
d) Bp o powierzchni 0,7023 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,7023

[zł]
2 248 000,00

Wadium

224 800,00

Przetarg zostanie przeprowadzony w dniu 31 marca 2026 r. o godz. 10.00, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7, sala nr 300
(III piętro).
Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne. Cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez
cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Wadium należy wnieść najpóźniej do dnia 24 marca 2026 r. włącznie, z zaznaczeniem nieruchomości której dotyczy, przelewem bankowym środków pieniężnych
lub gotówką na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Koszalinie na konto bankowe mBank SA Oddział Korporacyjny w Koszalinie, ul. Okrzei 3: Nr 78 1140 2118
0000 2444 4400 1304.