Przetarg na działkę: Koszalin, Magnolii
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
176 000 zł
157 zł/m²
1 120 m²
Organizator
przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Pozostałe przetargi tego organizatora
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31
PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin
Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii
Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/23
b) 0051
c) 496/23
d) RV – 0,1120 ha
Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,1120
netto*
176 000,00
Wadium
17 600,00
Przetargi zostaną przeprowadzone w dniu 31 marca 2026 r. od godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7,
sala nr 300 (III piętro).
Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne. Cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez
cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).
Wadium należy wnieść najpóźniej do dnia 24 marca 2026 r. włącznie, z zaznaczeniem której nieruchomości dotyczy, przelewem bankowym środków pieniężnych
lub gotówką na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Koszalinie na konto bankowe mBank SA Oddział Korporacyjny w Koszalinie, ul. Okrzei 3:
Nr 78 1140 2118 0000 2444 4400 1304.
Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu Miejskiego w Koszalinie.