Przetarg na działkę: Koszalin, Gnieźnieńska

Cena wywoławcza:

450 730 zł

226 zł/m²
1 992 m²
Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin

Położenie nieruchomości
[ulica]

W rejonie
ul. Gnieźnieńskiej

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek

1. KO1K/00136783/8
2. a) 326101_1.0025.151/21
b) 0025
c) 151/21
d) Bz o powierzchni 0,1992 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 013 857
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.