Licytacja komornicza działki: pruszkowski, gm. Brwinów, Kotowice

Cena wywoławcza:

74 250 zł

17,59 zł/m²
4 221 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-30

UŁAMKOWA CZĘŚĆ NIERUCHOMOŚCI: DZIAŁKA EW NR *** Z OBRĘBU KOTOWICE, KOTOWICE GM. BRWINÓW

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Dorota Kozanecka

Kancelaria Komornicza nr VI w Pruszkowie

Komorowska ***/***

05-800 Pruszków

Sygnatura: GKm 37/19

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Dorota Kozanecka Kancelaria Komornicza nr VI w Pruszkowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17...
Kod publikacji Adradar: AWK17 217 786
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.