Przetarg na działkę: grodziski, gm. Kamieniec, Kotusz

Cena wywoławcza:

22 500 zł

7,50 zł/m²
3 000 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kamieniec
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

WÓJT GMINY KAMIENIEC
OGŁASZA
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Kamieniec

Nr księgi
wieczystej

PO1S/00029558/1

Ewidencji
gruntów
300

Pow.
w ha

0,300

Opis nieruchomości
Nieruchomość położona w peryferyjnej strefie miejscowości
Kotusz. Działka ma kształt czworokąta przypominającego
trapez, o płaskim ukształtowaniu terenu. Działka nie jest
ogrodzona, porośnięta jest drzewami liściastymi i iglastymi
( m.in. dębem, robinią akacjową, brzozą, sosną) oraz
samosiewami...
Kod publikacji Adradar: AWK17 044 691
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.